ПОВІДОМЛЕННЯ

 

про оприлюдення документа державного планування «Детальний план території для розширення існуючого кладовища с. Лежине ( за межами населеного пункту)»

 

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Відповідно до статті 21 Закону України» Про регулювання містобудівної діяльності на розгляд громадськості виноситься проект Детальний план території для розширення існуючого кладовища с. Лежине (за межами населеного пункту) та звіт про стратегічну оцінку.

Короткий зміст: Метою розробки детального плану території є визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельної ділянки для розширення кладовища ( за межами населеного пункту ), визначення містобудівних умов та обмежень.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Назва органу: Степненська сільська рада Запорізького району Запорізької області

  1. Процедура громадського обговорення

Дата початку та строки здійснення процедури: Громадське обговорення документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочнеться 15 липня 2024 року і триватиме до 14 серпня 2024 року.

  1. Інформація про способи участі громадськості

Ознайомлення з документами: Документ державного планування та звіт про стратегічну екологічну оцінку будуть доступні для ознайомлення на офіційному веб-сайті https://stepnerada.gov.ua. Друковані копії документів можна отримати в приміщенні Степненської сільської ради за адресою: Запорізька область, Запорізький район, с. Степне, вул. Травнева, 50.

 

Надання письмових зауважень та пропозицій:

  • Електронна пошта: stepnoess7@gmail.com
  • Поштова адреса: Запорізька область, Запорізький район, с. Степне, вул. Травнева, 50

Участь у громадських слуханнях: Громадські слухання будуть проведені 15 серпня 2024 р. о 10:00 в приміщенні початкової школи Лежиської гімназії в с. Лежине, вул. Центральна, 19, Запорізького району, Запорізької області. Під час слухань буде можливість висловити свої зауваження та пропозиції усно.

Онлайн-форма для зауважень: Зауваження та пропозиції також можна надсилати через онлайн-форму, доступну за посиланням https://forms.gle/Nkf33jars9BRPyxf7.

Усі зауваження та пропозиції, отримані в процесі громадського обговорення, будуть розглянуті і враховані під час підготовки остаточного звіту про стратегічну екологічну оцінку.

  1. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Назва органу: Степненська сільська рада Запорізького району Запорізької області, 70432, Запорізька область, Запорізький район, с. Степне, вул. Травнева, 50.

  1. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Назва органу: Степненська сільська рада Запорізького району Запорізької області, 70432, Запорізька область, Запорізький район, с. Степне, вул. Травнева, 50.

Електронна пошта: stepnoess7@gmail.com

Строки надання пропозицій: 15 липня 2024 року – 14 серпня 2024 року.

  1. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Запорізька область, Запорізький район, с. Степне, вул. Травнева, 50.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Проект не потребує проведення транскордонних консультацій.

Матеріали проєкту детального плану території:

– Пояснювальна записка згідно ДСТУ зі стратегічною екологічною оцінкою ДПТ ПЗ ДСТУ с СЭО
– Схема розташування земельної ділянки у планувальній структурі району 01_схема

– Опорний план. План існуючого використання території. Схема існуючих обмежень М1:2000 02_исн
– Проектний план. Схема прогнозованих планувальних обмежень. Схема організації руху транспорту і пішоходів М1:2000 03_проект
– Схема інженерної підготовки та вертикального планування М 1:2000  04_вертикал
-Схема інженерних мереж, споруд. М 1:2000  05_сети

 

Поділитись
Попередне оголошення Наступне оголошення