ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту містобудівної документації «Детального плану території для розширення існуючого кладовища с. Лежине (за межами населеного пункту)» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» на розгляд громадськості виноситься проект містобудівної документації «Детальний план території для розширення існуючого кладовища с. Лежине (за межами населеного пункту)» та звіт про стратегічну оцінку.

Метою розробки детального плану території є визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельної ділянки для розширення кладовища (за межами населеного пункту), визначення містобудівних умов та обмежень.

Детальний план розроблено на підставі рішення Степненської сільської ради від 11.06.2021 № 43.

Замовник містобудівної документації – Степненська сільська рада Запорізького району Запорізької області.

Розробник Детального плану територій та Звіту Стратегічної Екологічної Оцінки – ФОП Прудка І.А.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Степненська сільська рада Запорізького району Запорізької області

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

            а) дата початку і строки здійснення процедури

Громадське обговорення розпочинається 28 липня 2023 року та завершується 01 вересня 2023 року.

            б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)

Пропозиції (зауваження) надаються безпосередньо до Степненської сільської ради Запорізького району Запорізької області, 70432, Запорізька область, Запорізький район, с. Степне, вул. Першотравнева, буд. 50 або на електронну скриньку: stepnoess7@gmail.com.

Пропозиції подаються в письмовій формі та/або усній формі під час громадських слухань.

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища,  імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом.

Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходженням юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

            в) дата, час і місце проведення громадських слухань (у разі проведення)

Громадські слухання заплановано на 10:00 годину 01 вересня 2023 року у приміщенні початкової школи Лежинської гімназії в с. Лежине, вул. Центральна, 19, Запорізького району Запорізької області.

Дата проведення громадських слухань може бути перенесена з урахуванням заходів безпеки.

            г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується державного планування

Степненська сільська рада Запорізького району Запорізької області, 70432, Запорізька область, Запорізький район, с. Степне, вул. Першотравнева, буд 50.

З матеріалами детального плану території (пояснювальна записка, графічні матеріали, розділ «Охорона навколишнього природного середовища») можна ознайомитись на офіційному сайті Степненської сільської ради https://stepnerada.gov.ua/.

Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується містобудівної документації «Детальний план території для розширення існуючого кладовища в с. Лежине (за межами населеного пункту)» знаходиться в департаменті охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації (69035, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164).

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Транскордонні консультації в рамках зазначеної стратегічної оцінки не проводяться.Графічні матеріали ПЗ ДСТУ с СЭО

Поділитись
Попередне оголошення Наступне оголошення