ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ СТЕПНЕНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

 

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Степненська сільська рада Запорізького району Запорізької області оголошує, що 01 вересня 2023 року об 10:00 у приміщенні початкової школи Лежинської гімназії в с. Лежине, вул. Центральна, 19, Запорізького району Запорізької області будуть проведені громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації та презентація:

«Детальний план території для розширення існуючого кладовища с. Лежине (за межами населеного пункту)»

З 28 липня 2023 року оголошується початок проведення процедури подання пропозицій до проекту містобудівної документації. Строк завершення подання пропозицій – 01 вересня 2023 року (включно).

Подання, розгляд та врахування пропозицій громадськості

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Підставою для подання пропозицій до проектів містобудівної документації відповідному органу місцевого самоврядування є повідомлення про початок процедури їх розгляду.

Відомості про організацію замовника та розробника

Детальний план території для розширення існуючого кладовища с. Лежине (за межами населеного пункту) виконаний згідно з Договором № 1 від 15.05.2023, укладеним між Степненською сільською радою Запорізького району Запорізької області та ФОП Прудка І.А.

Підставою для розробки даної містобудівної документації є рішення Степненської сільської ради Запорізького району Запорізької області «Про розроблення детального плану території для розширення існуючого кладовища с. Лежине (за межами населеного пункту)» від 11.06.2021 № 43 та завдання на розроблення детального плану території.

Для більш детального розгляду Детального плану територій звертатися до начальника відділу земельних відносин, архітектури та комунальної власності Степненської сільської ради Запорізького району Запорізької області Валентини Пащіни (вул. Першотравнева, буд. 50, с. Степне, Запорізький район, Запорізька область, 70432) та до офіційного веб-сайту (https://stepnerada.gov.ua/)

Поділитись
Попередне оголошення Наступне оголошення