1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» на розгляд громадськості виноситься проект містобудівної документації «Генеральний план с. Степне Запорізького району Запорізької області та План зонування с. Степне Запорізького району Запорізької області» (у складі Генерального плану) та звіт про стратегічну екологічну оцінку.

Підставою для виконання містобудівної документації є рішення Степненської сільської ради від 20.03.2020 №7 «Про розробку містобудівної документації «Генеральний план с. Степне Запорізького району Запорізької області та План зонування с. Степне Запорізького району Запорізької області» (у складі Генерального плану)» та завдання на розробку містобудівної документації.

Метою розробки містобудівної документації є:

 1. Виконання містобудівної документації «Генеральний план с. Степне Запорізького району Запорізької області та План зонування с. Степне Запорізького району Запорізької області» (у складі Генерального плану) згідно завдання на розробку містобудівної документації.
 2. Урахування державних, громадських і приватних інтересів під час планування, забудови та іншого використання території з дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного та іншого законодавства.
 3. Визначення червоних ліній та ліній регулювання забудови; блакитних ліній регулювання висоти та силуету забудови; зелених ліній обмеження зелених зон; жовтих ліній обмеження забудови біля основних доріг і магістралей за необхідністю.
 4. Уточнення планувальної структури і функціонального призначення окремої території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації.
 5. Виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території.
 6. Визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами.
 7. Визначення містобудівних умов та обмежень.
 8. Обґрунтування потреби формування нових земельних ділянок для розміщення житлової та громадської забудови, шкіл та дошкільних дитячих закладів, визначення напрямків розвитку території.
 9. Визначення потреб у підприємствах та установах обслуговування, місць їх розташування.
 10. Забезпечення комплексної забудови території.
 11. Визначення напрямів, черговості, та обсягів подальшої діяльності щодо:

– попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території;

– організації транспортного і пішохідного руху;

– охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки;

– комплексного благоустрою та озеленення;

– використання підземного простору, тощо;

– удосконалення роботи транспорту та пропуску перспективних потоків;

– проведення моніторингу забудови території.

 1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Степненська сільська рада Запорізького району Запорізької області.

 1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури

Громадське обговорення починається з 09 грудня 2021 року до 07 січня  2022 року включно.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)

Пропозиції (зауваження) надаються безпосередньо до Степненської сільської ради Запорізького району Запорізької області, 70432, Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Степне, вул. Першотравнева, буд. 50, або на електронну скриньку:  stepnoess7@gmail.com

Пропозиції подаються в письмовій формі та/або усній формі під час громадських слухань.

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом.

Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

в) дата, час і місие проведення запланованих громадських слуханьразі проведення)

Громадські слухання заплановано на 11:00 годину 13 січня 2022 року у приміщенні Будинку культури Степненської сільської ради Запорізького району Запорізької області, 70432, Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Степне, вул. Нагорна, буд. 12.

Дата проведення громадських слухань може бути перенесена з урахування карантинних заходів.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією. у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Степненська сільська рада Запорізького району Запорізької області, 70432, Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Степне, вул. Першотравнева, буд. 50.

З матеріалами генерального плану та плану зонування території (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, розділом «Охорона навколишнього природного середовища») можна ознайомитися на офіційному сайті Степненської сільської ради, за посиланням: https://stepnerada.gov.ua/

Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується містобудівної документації «Генеральний план с. Степне Запорізького району Запорізької області та План зонування с. Степне Запорізького району Запорізької області» (у складі Генерального плану) знаходиться в департаменті охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації та департаменті захисту довкілля Запорізької обласної державної адміністрації.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Зауваження та пропозиції до проекту містобудівної документації «Генеральний план с. Степне Запорізького району Запорізької області та План зонування с. Степне Запорізького району Запорізької області» (у складі Генерального плану) та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 07 січня 2022 року включно до Степненської сільської ради Запорізького району Запорізької області, 70432, Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Степне, вул. Першотравнева, буд. 50, або на електронну скриньку:  stepnoess7@gmail.com

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Департамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації 69107,

м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164.

Департаменті захисту довкілля Запорізької обласної державної адміністрації 69107,

м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164.

 1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Транскордонні консультації в рамках зазначеної стратегічної екологічної оцінки не проводяться.

Голова Степненської сільської ради                                    Вячислав ЛЮБИМЕНКО

 

01-GPStepne-rozmesh

02-GPStepne-oporn

03-GPStepne-oporn-ogranich

04-GPStepne-rozmeshproekt

05-GPStepne-eskiz-genplan

06-GPStepne-eskiz-Ogranichl

07-GPStepne-eskiz-Transport

08-GPStepne-eskiz-Seti

09-GPStepne-eskiz-Vertikal

10-GPStepne-eskiz-Zoningl

131Г-3_2020_МДГП-ПЗ_с._Степне__(11-05-2021)

131Г-4_2020_МДЗ-ПЗ_с._Степне_

ЗВIТ_про_СЕО_Генплану_с._Степне_EМ

Поділитись
Попередне оголошення Наступне оголошення