Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації інформує про те, що Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) планує надати українським фермерам насіння сої та соняшника для весняної посівної кампанії.
Подати заявки на участь у програмі можуть малі та середні фермерські господарства та сільгоспвиробники із прифронтових областей, земельні угіддя яких становлять від 10 до 500 гектарів. Обсяг наданої допомоги залежитиме від площі оброблюваних земель. Загалом допомогу зможуть отримати понад 3 000 фермерів із Чернігівської, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Сумської та Запорізької областей.
Заявки на участь у програмі приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 24 березня 2024 року. Зверніть увагу, що подання заявки не є гарантією отримання допомоги.
Після обробки та аналізу всіх отриманих заявок відібрані учасники програми отримають підтвердження через ДАР та будуть повідомлені про час та місце отримання допомоги. Надане насіння господарствам потрібно буде самостійно забрати зі складу.
Корисні матеріали:
Інструкція з реєстрації у ДАР: https://1ll.ink/iM0Zn
Інструкція щодо входу в кабінет та редагування інформації у ДАР: https://1ll.ink/1FBEK
Контактна інформація:
Контакт-центр ДАР: +38 044 339 9215; support@dar.gov.ua
Гаряча лінія ФАО: +38 099 090 7582; +38 068 318 0943; UA-Feedback@fao.org

Поділитись
Попередне оголошення Наступне оголошення